top of page

sob., 10 kwi

|

Webinar

Webinar: Jak zacząć przyjmować porody wertykalne?

Nasze najpopularniejsze szkolenie przygotowujące do przyjmowania porodów wertykalnych! To nie jest zwykły wykład, tylko wspólna wymiana doświadczeń położnych z całej Polski!

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Webinar: Jak zacząć przyjmować porody wertykalne?
Webinar: Jak zacząć przyjmować porody wertykalne?

Czas i lokalizacja

10 kwi 2021, 18:00

Webinar

O wydarzeniu

Serdecznie zapraszam na Webinar przezaczony dla studentek położnictwa i położnych chcących zacząć prowadzić porody wertykalne. Podczas webinaru omówimy najważniejsze zagadnienia dotyczące prowadzenie porodu wertykalnego. Przedstawimy także poszczególne pozycje wraz z ich zaletami i praktycznymi wskazówkami. Omówimy najważniejsze badania naukowe w tym temacie. W programie także case study. Zagadnienie prezentujemy zarówno od strony prowadzenia porodu w szpitalu jak i w domu.

Uczestnicy wydarzenia otrzymują kod rabatowy -50% na nasz e-book "Prowadzenie porodu wertykalnego"!

Opinie o naszym webinarze:

"Wspaniały webinar, dużo cennych informacji! Siedzialam jak zahipnotyzowana tym webinarem! Było super! Oby takich więcej! Mam wrażenie że to dodatkowo oprócz merytorycznej strony, było taką grupą wsparcia!"

"Absolutnie, sporo nowych rzeczy się dowiedziałam, podczas webinaru panowała rodzinna atmosfera."

"Bardzo motywujący webinar. Merytorycznie i praktycznie przygotowujący do przyjmowania porodów w pozycjach wertykalnych. Zawierał także liczne opowieści porodów domowych. Możliwość wsparcia po webinarze jest bezcenne! Podczas spotkania czułam się jak na kawie z koleżankami- położnymi, bardzo dużo uśmiechu, zdjęć, wymiany doświadczeń. Widać było spore zaangażowanie prowadzących, żadne pytanie nie zostało bez odpowiedzi. Super wirtualna atmosfera. Webinar uświadomił mi jak dużo już potrafię, mimo że jestem młodziutką położną. Bardzo mnie dowartościował i zmotywował do dalszej pracy. Uwielbiam przyjmować porody w pozycjach wertykalnych. Moja ulubiona pozycja to stojąca, za to nigdy nie przyjęłam porodu w pozycji kucznej! Czas to zmienić. Ania podzieliła się z nami niepowtarzalnymi filmikami. Dobra robota dziewczyny! Zachęcam do wzięcia udziału w webinarze."

"Mimo że przez obecną pandemię moje doświadczenie praktyczne w prowadzeniu porodu jest znikome i znane jedynie z opowieści czy setek obejrzanych filmików (ogranicza się więc do teorii), to webinar "Jak zacząć przyjmować porody wertykalne" był czymś, czego nie mogło w mojej nauce zabraknąć! Cieszę się, że miałam możliwość uczestniczenia w jego pierwszej edycji, dowiedzenia się tak wielu wspaniałych historii i praktycznych wskazówek. Jest takie powiedzonko "czym skorupka za młodu nasiąknie...". Można powiedzieć, że jestem takim wchodzącym w tajniki przyjścia na świat nowego życia pisklakiem, które karmi się tą wiedzą, pragnąc w końcu ją wykorzystać i zmienić nieco rzeczywistość dla kobiet (pierwsza taka okazja będzie już w styczniu 😊). Kobiet, które słysząc opowieści babć i mam, nie wiedząc czasem skąd czerpać rzetelne informacje, chcą mieć cięcie lub rodzić na leżąco obowiązkowo z nacięciem  krocza... mam nadzieję, że dzięki takim spotkaniom coraz więcej osób będzie wdrażało tę wiedzę w praktykę i naprawdę zmieni oblicze współczesnego położnictwa! :))"

Ilość biletów ograniczona do 40!

Bilety

  • Porody wertykalne

    150,00 zł
    + Opłata za obsługę 3,75 zł
    Sprzedaż zakończona

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page