top of page

niedz., 15 wrz

|

Warszawa

Warsztat z szycia krocza z Adelaide Aduboffour!

Warsztat Peri Health posiadający akredytację Royal College of Midwives.

Warsztat z szycia krocza z Adelaide Aduboffour!
Warsztat z szycia krocza z Adelaide Aduboffour!

Czas i lokalizacja

15 wrz 2024, 08:00 – 18:00

Warszawa, Warszawa, Polska

O wydarzeniu

Adelaide to położna specjalistka ds. krocza w Chelsea i Westminster, pracuje w szpitalu uniwersyteckim West Middlesex

Adelaide była starszym wykładowcą położnictwa na Uniwersytecie Zachodniego Londynu w latach 2015–2023. Jest położną specjalistką ds. krocza w szpitalu West Middlesex. W 2014 r. założyła odnoszącą sukcesy i dobrze prosperującą klinikę, aby zapewnić opiekę i leczenie kobietom zmagającym się z problemami krocza, w szczególności powikłaniami urazu krocza po porodzie. W 2015 roku Adelaide założyła także Peri Health London, aby zapewnić szkolenia w zakresie szycia krocza dla położnych, studentów i lekarzy. Program, który przyciąga delegatów krajowych i międzynarodowych, został akredytowany przez certyfikacyjną CPD, Royal College of Midwives UK i amerykańską komisję akredytacyjną położnictwa. Firma Peri Health otrzymała nagrodę za najbardziej innowacyjny trening urazów krocza w 2020 r. od Southern Enterprise Awards UK. Adelaide jest współzałożycielką grupy Położnych Specjalistów Krocza, która liczy 85 członkiń i wciąż się powiększa. Była także członkiem grupy doradczej RCOG przy projekcie OASI2.

Warsztat szycia krocza posiada akredytację Royal College of Midwives. Prowadzi je doświadczona położna specjalizująca się w leczeniu krocza. Kurs przeznaczony jest specjalnie dla położnych, studentek  i  lekarzy położników, a kurs odbywa się w przyjaznej atmosferze. Miejsce zostało wybrane tak, aby oderwać Cię od środowiska klinicznego. 

Podczas sesji utrzymujemy małe grupy, aby zapewnić wysokie standardy, odpowiednią uwagę i wsparcie podczas sesji praktycznej. Używamy szerokiej gamy symulatorów przypominających ciało (podkładka do szwów, model w kształcie kopuły, model krocza 3D), abyś mógł ćwiczyć szycie. Możesz szyć tyle razy, ile potrzebujesz, aby mieć pewność wsparcia ze strony zespołu szkoleniowego. Symulator 3D to dokładna anatomia naturalnej wielkości ze wszystkimi istotnymi punktami orientacyjnymi. Daje realistyczny obraz tkanki ludzkiej i posiada otwarty odbyt, umożliwiający badanie przez odbyt po naprawie.

Około 85% kobiet, które urodziły drogą pochwową, doznaje urazu krocza, który pojawia się samoistnie lub w wyniku nacięcia krocza. Ocena i szycie krocza to procedury przeprowadzane głównie przez położne, a niektóre z nich mogły nie przejść aktualnego lub odpowiedniego podstawowego przeszkolenia. Identyfikacja, prawidłowa klasyfikacja i technika stosowana w leczeniu urazu krocza to procedury wymagające wiedzy i umiejętności, aby zapewnić prawidłową reparacj tkanek, aby ułatwić gojenie i zminimalizować zachorowalność poporodową.

Peri Health umożliwi Ci poprawę oceny krocza i umiejętności szycia w oparciu o aktualne badania naukowe, aby zminimalizować powikłania.

Przećwiczymy:

-Jak obchodzić się z narzędziami chirurgicznymi

-Technika ciągła bez blokady

-Technika podskórna

-Technika szycia przerywanego

-Podstawowe techniki wiązania węzłów

-Szycie nacięcia krocza/pękniecia drugiego stopnia

-Zniczulenie krocza przed nacięciem krocza przy użyciu modelu 3D

-Ocena urazów pochwy oraz badanie przez odbyt

-Pośrodkowo-boczne nacięcie krocza

Bilety

  • Warsztat szycia krocza

    820,00 zł
    + Opłata za obsługę 20,50 zł

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page