top of page

sob., 25 lut

|

Webinar

Jak wspierać kobietę rodzącą w hipnozie

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Jak wspierać kobietę rodzącą w hipnozie
Jak wspierać kobietę rodzącą w hipnozie

Czas i lokalizacja

25 lut 2023, 18:00 – 20:00

Webinar

O wydarzeniu

Poród w hipnozie staje się coraz bardziej popularny. Kobiety przygotowują się pod okiem specjalistów, którzy szkolą je jak wejść w stan głębokiej relaksacji i dzięki temu zminimalizować odczucia w trakcie porodu. Nie każda położna musi być instruktorem hipnoporodu, ale każda powinna wiedzieć jak prowadzić poród u pacjentki w hipnozie. Jeśli chcesz wiedzieć jak "nie przeszkadzać" rodzącej w głębokim relaksie, jak nie wybić kobiety z z tego stanu i jeśli zależy Ci na tym, aby wspierać takie kobiety i chcesz zrozumieć ten proces - to w trakcie tego webinaru, dowiesz się najważniejszych zagadnień. 

Szkolenie popowadzi niezawodna Kaja Krawczyk - Hypnos, autorka książki "Hipnoporód":  

Mam na imię Kaja. Jestem jedyną w Polsce magister  hipnoterapii klinicznej z dyplomem londyńskiej uczelni oraz  certyfikowaną instruktorką KG Hypnobirthing. 

Hipnorodzeniu poświęciłam  pracę magisterską obronioną na University of West London, badając, jaki  wpływ ma hipnoporód na wiarę kobiet w to, że ich ciała są zdolne do  rodzenia. Za swój główny cel obrałam przeszkolenie z hipnorodzenia położnych i osób pracujących z kobietami w ciąży. Stworzyłam  kurs instruktorski, który zyskał akredytację renomowanego London  College of Clinical Hypnotherapy International, i całą swoją energię  wkładam w propagowanie go, dlatego że położne znające metodę i  wiedzące, jak z niej korzystać, nie tylko zyskają ważne narzędzie do  pracy z kobietami, ale i będą wiedzieć, jak jeszcze mogą wspierać rodzące. Na co dzień pracuję z parami w Krakowie, przygotowując je do hipnoporodu.

Program:

* Hipnoterapia i hipnorodzenie – historia oparta na hipnozie. * Przedstawienie dostępnych badań i statystyk naukowych. * Wpływ jaki hipnoporód ma na ciążę i poród. Korzyści dla rodzących, maluszków, partnerów * Hipnorodzenie jako kurs oferowany dla par i dlaczego położne są najlepszą grupą zawodową  mogącą oferować takie kursy * Omówienie przypadku pacjentki z traumą porodową (przypadek badawczy z pracy magisterskiej) * Wpływ metody na codzienną pracę położnej   * Hipnorodzenie w pracy położnych - jak oferować bardziej dopasowaną opiekę

* Przedstawienie obecnych trendów i popularność metody w Wielkiej Brytanii.

Uczestnicy szkolenia otrzymają drogą mailową Certyfikaty. 

Zaproszenie do Zoom'a wysyłamy dzień przed szkoleniem :) 

Po wydarzeniu, każdy uczestnik otrzyma dostęp do nagrania. 

Bilety

  • Hipnoporód

    Jak wspierać rodzącą w hipnozie.

    200,00 zł
    + Opłata za obsługę 5,00 zł
    Sprzedaż zakończona

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page